HAKKIMIZDA

Teknik Fiberglas San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında üretim firması olarak kurulmuştur. Üretimimizde 3 ayrı temel ürün grubu mevcuttur. Bunlara ilave olarak müşteri talebine özel yapılan üretimleri de sayarsak  4 ayrı üretim grubu ile faaliyet göstermekte diyebiliriz.

Birinci grupta özellikle kaset tipi kalıplar olmak üzere inşaat kalıpları vardır ve Teknik Kalıp markası ile tanınır. Üretim fiberglas (cam elyaf takviyeli polyester) malzeme ile yapılmaktadır.

İkinci grupta özellikle mobil wc kabinleri olmak üzere her türlü prefabrik wc-duş ve kabin sistemleri vardır.  Teknik Kabin markası ile faaliyet gösterilir. Metal konteynerler ve prefabrik evler de bu gruba dahildir. WC ve kabin üretiminde ana malzeme yine fiberglastır.

Üçüncü grupta her tipte su tankları mevcuttur.  Teknik Polyester markası ile faaliyet gösterilir. Su tanklarının malzemesi özel taleplerde fiberglas,  standart ürünlerde polietilendir.

Dördüncü grupta her türlü fiberglas malzemeli ürünler vardır. Bu gruptaki üretimler genellikle özel şekilli büfeler, su soğutma kuleleri, bina çatı olukları, düz levhalar örnekleriyle başlayarak belli bir kategori dışında artarak devam etmektedir.

Bütün üretimlerimizi yetenekli, yeterli ve özverili personelimiz ile teknik bilgi birikimimiz ışığında müşteri talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde uygulayıp tamamlamaktayız.

Faaliyetlerimizin temelinde “insanlar için insana layık çözüm ve ürünler sunmak” misyonumuz vardır. Bu misyon ışığında müşterilerimize hakkını, ülkemize katma değer, sektörümüze yenilikler ve paydaşlarımıza bereketli kazançlar sunmaktayız.

 

Saygılarımızla,